Bakırköy Otelleri

İstanbul Otelleri – En uygun İstanbul Otelleri ve Otel Fiyatları

İstanbul otelleri, ana tercih sebeplerinden birisi Dünyanın merkezi noktalarından biri olması,Avrupa ve Asya yakasını birbirine bağlayan dünyanın en stratejik konumunda bulunması ve keşfedilecek birçok yerinin olmasıdır.Köklü tarihi,alışveriş merkezleri,seyahat alanlarının çok fazla sayıda olması yerli ve yabancı turistlerin de göz bebeği konumuna gelmesine neden olmuştur.

İstanbul’da tatil diye bir şey yoktur. İstanbul’da yaşanır bir turist gözüyle İstanbul’a baktığımızda Aslında nereden başlayacağınızı nerelere gidebileceğinizi kestirmek Bir Hayli güç, fakat Bakırköy otel‘de konaklama yaparken Dilerseniz bir rehber aracılığı ile İstanbul tarihi yerlerini Gezebilir, görülmesi gereken tüm yerleri ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Otelleri
istanbul Otelleri

Topkapı Sarayı,Yerebatan Sarnıcı, Ayasofya Cami,Sultanahmet Camii,Dikili taş ve daha birçok yer keşfin için bekliyor. Tüm dünyaya konu olan İstanbul Boğazının güzelliği mutlaka görülmesi gereken yerler arasındadır. Eğer Beşiktaş tarafına gelmişsiniz Kabataş’tan Ortaköy’e uzanan tarihi Çınar ağaçları arasında yürüyüş yapmak sizi çok farklı duygulara götürecektir.

İstanbul’un en lüks mekanlarının bulunduğu Etiler,Bebek gibi gözde ilçelerde Gezebilir ve Eğlencenin doruklarına çıkabilirsiniz. Tüm dünyadaki turistler tarafından İstanbul dendiğinde akıllara tek bir yer gelir.

İstiklal Caddesi Taksim,Galata Kulesi,Eminönü Mısır Çarşısı ve Kapalı Çarşı. Eminönü sahilde mutlaka balık ekmek yemelisiniz.
Aşıklar Tepesi olarak adlandırılan Pierre Loti yine Mutlaka ziyaret edilmelidir.

İstanbul’un Eşsiz Güzelliği ile İstanbul Otellerinde Konaklamanız hiç bitmesin isteyeceksiniz

İstanbul’un bu eşsiz güzelliği karşısında İstanbul otellerinde konaklama yapmak ve tüm tarihi yerleri gezmek isteyeceksiniz. Anadolu yakasına geçelim Eminönü’nde balık ekmek yedikten sonra vapurla boğaz turu eşliğinde Kadıköy’e geçerek yine Burada bulunan tarihi yerleri şu an kapalı olan Haydarpaşa tren garı gibi,Kadıköy’ün kalbi olan Moda Sahili ve Bahariye Caddesinde alışverişin nabzını tuttuktan sonra Üsküdar’ın muhteşem manzarası da eşsiz yapısı Kız Kulesini Mutlaka görmelisiniz.

pierre loti ( Aşıklar tepesi)
pierre loti ( Aşıklar tepesi)

Tüm bunları yaparken İstanbul otelleri arasından,kendinize en uygun konaklama alternatifini mutlaka bulacaksınız. İstanbul otelleri bu gezilesi yerlere en ideal konumda hizmet vermektedir.Talebiniz hangi doğrultuda olursa Apart Otel, Butik Otel,büyük Kent otelleri,pansiyonlar ve günlük kiralık evler, lüksün bir üstü prestijli oteller gibi birçok alternatif seçeneğe ulaşabilirsiniz.

Bakırköy otel de konaklama yaparken Tüm bu saydığımız görülmesi gereken yerlere toplu taşıma araçlarının tamamı ile oldukça kolay ulaşabilirsiniz. Üstelik 24 saat hizmet veren Bakırköy otel, İstanbul otelleri arasında konumu nedeniyle en çok tercih edilen Bakırköy otelleri arasındadır. Atatürk Havalimanı gibi yerli ve yabancı turistlerin mutlaka uğradığı havalimanına ideal konumda hizmet vermektedir.

Bakırköy Otelleri – En ideal Konumda en iyi fiyat Garantisi Bakırköy Otel Fiyatları

İstanbul Bakırköy otelleri,konumu itibariyle İstanbul’un İncisi Bakırköy semtinde Atatürk Havalimanı ve Bakırköy Meydanı arasında hizmet veren otellerin genel kapsamlı adıdır.

Bakirkoy otelleri
Bakirkoy otelleri

Bakırköy otelleri son yıllarda artan turist yoğunluğu sebebiyle bölgede turizmin artması yine bu bölgede otel işletmelerinin sayısının artmasına sebep olmuştur. İstanbul Bakırköy otelleri gerek konumu gerekse de ulaşım ağının üst seviyede olması,TÜYAP,CNR Expo gibi fuar ve kongre merkezleri ne ideal uzaklıkta olması sıklıkla tercih sebebi olmasına neden olmuştur.

Bakırköy’de Otel konaklaması yapacak iseniz aradığınız tüm sınıf,Kriter ve oda seçenekleri ne erişebilirsiniz. Bakırköy otelleri,arasından Butik otel,Apart otel ve Kent Oteli gibi Bakırköy otelleri 3 yıldız, 4 Yıldız,5 yıldız ve pansiyon otel seçenekleri bulabileceksiniz. İstanbul Bakırköy otelleri Dilediğiniz tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz aradığınız her şeye ulaşabileceğiniz en ideal konumdadır.

Bakırköy otelleri Konumu ve Avantajları

Bakırköy otelleri İstanbul şehrinin en stratejik konumunda 365 Gün sosyal yaşamın en üst seviyede olduğu İstanbul’un en gözde ilçelerinden Bakırköy’de hizmet veren otellerdir.

Bakirkoy otelleri istanbul
Bakirkoy otelleri istanbul

Bakırköy otelleri konsepti iş ve ziyaret ağırlıklı müşteri portföyü ile İstanbul otelleri,arasında en çok tercih edilen oteller listesinde yer almaktadır. İstanbul Bakırköy otellerinde konaklamanın avantajları saymakla bitmez.İster gezi,ister ziyaret,isterseniz iş ziyareti için İstanbul’a gelmiş olun. Havalimanı otelleri olarak da adlandırılan Bakırköy otelleri, İstanbul’un kalbi Atatürk Havalimanı‘na 5 dakika gibi ideal bir konumda hizmet vermektedir.

Bakırköy otelleri arasında ise en çok tercih edilen oteller listesinde bulunan Bakırköy otel müşterilerine sağladığı olanak ve imkanlar ile sıklıkla tercih edilen Bakırköy otelleri arasındadır. ücretsiz otopark,odalarda klima,süit oda,oda kahvaltı dahil fiyatları ile ve bulunduğu konumun imkanlarından müşterileri tarafından sıklıkla tercih edilir.

Bakırköy Otelleri Toplu Taşıma araçlarının Geçiş Güzergahın da 7/24 hizmet vermektedir.

Toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde, Bakırköy sahiline ve Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’na yine yürüme mesafesinde olması Capacity AVM ve birçok eğlence kulübü ne yakın olması Bakırköy otelin konumunu eşsiz kılmaktadır. Düşünün Atatürk Havalananına 5 dakika gibi kısa bir mesafede ulaşabileceğiniz,24 saat canlı bölgede hizmet veren,Eğlencenin doruklarına ulaşabileceğiniz ve tüm ihtiyaçlarınızı 1 adımda karşılayabileceğiniz bir otel düşünün! Bakırköy otel tam olarak bu tanıma uymaktadır.

Bu nedenle Bakırköy otelleri arasında en çok tercih edilen Hotel işletmesi olarak ziyaret almaktadır. Fiyatlar ve daha fazlası için online rezervasyon yapabilir,Otel işletmesini arayabilir,huzurlu ve güvenli bir konaklama için yerinizi ayırtabilirsiniz. Bakırköy otel sloganı kalite asla tesadüf değildir.

İstanbul Otelleri Fiyatları | En doğru İstanbul Otel seçimi

İstanbul otel fiyatları için belli bir rakam vermek doğru olmayacaktır. Tercihiniz in Hangi otel yönünde olduğu tamamen sizin bütçenize ve tercihinize orantılıdır. İstanbul otelleri tesis türü ve oda seçeneklerine göre, konumuna ve Kişi sayısına göre fiyat politikası uygulamaktadır. Ekstra sürprizlerle karşılaşmamak adına, İstanbul’un en ideal konumunda bulunan Bakırköy otel de konaklamanızı oldukça uygun fiyatlara,süit oda seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Üstelik fiyatlarımıza oda kahvaltı dahildir.

İstanbul Boğaz Köprüsü
İstanbul Boğaz Köprüsü

İstanbul;Baş döndürücü,Üç büyük medeniyete başkentlik yapmış, Büyüleyici ve Göz kamaştırıcı Çok kolay aşık olacağınız ve çok zor ayrılacağınız bir şehir.

İstanbul Şarkılara,şiirlere ve Romanlara konu olmuş kültür ve tarihi mozaiği ile Dünyada eşi benzeri bulunmayan bir şehirdir. Avrupa ile Asya kıtaları üzerinde,tarihi dokusu ile göz kamaştıran camiler,Saraylar,parklar,Köşkler ve daha birçok yapısı ile İstanbul’u keşfetmek çok heyecanlı ve eğlencelidir. Üç büyük imparatorluğa ev sahipliği yapmış İstanbul,Bizans,kostantiniye ve İstanbul isimleri ile anılmıştır.

Bu üç isim İstanbul’un göz kamaştıran tarihini simgelemektedir.Dünyada benzeri çok az olan bu şehir gerçekten çok özel ve keşfedilmesi heyecan vericidir.İstanbul tarihi boyunca 120 Kayser ve imparator tarafından yönetilmiş ve 3 büyük medeniyete ev sahipliği yapmıştır.

İstanbul’da Eğlence Hayatı – Otelinize 1 adım uzakta eğlencenin Doruklarına çıkacaksınız.

İstanbul’da eğlence sınırsızdır.Muhteşem doğa güzellikleri,gökyüzüne uzanan minareleri,altın yaldızlı kubbeleri,Sarayları,köşkleri müzeleri,Park ve bahçeleri,kuleleri,Anıtlarıyla otantik ve mistik havası ile ziyaretçilerini büyülemektedir. Asya ve Avrupa kıtalarını birleştiren özelliği ile Dünyada eşi benzeri yoktur.

Milattan önce tarihine uzanan Roma İmparatorluğu ve 4 Yüzyıl itibari ile Bizans imparatorluğuna ve 15 yüzyıl itibariyle Osmanlı imparatorluğuna ev sahipliği yapan İstanbul bu medeniyetlerden kalan tarihi yapılarıyla muhteşem bir tablo oluşturmaktadır.

İstanbul’da Gezilecek Yerler – Bakırköy Otelleri ,İstanbul’da gezilecek yerlere en ideal konumdadır.

İstanbul’da gezilecek yerler sınırsız. Dünyada en çok tarihi yapıyı aynı şehir sınırları içerisinde bulunduran başka bir il bulunmamaktadır. Tarihi surları,Topkapı Sarayı,Ayasofya Camii, Kapalı çarşısı,Yerebatan Sarnıcı,Eminönü Galata Köprüsü gibi Anadolu Hisarı ve Anadolu Kavağı,Kız Kulesi ve daha sayabileceğimiz birçok yerin İstanbul il sınırları içerisinde olması,İstanbul’u keşfetmek isteyen ziyaretçileri büyüleyecektir.

Yerebatan Sarnıcı
Yerebatan Sarnıcı

Dilerseniz boğaz turu yaptıktan sonra Galata Köprüsü’nden başlayarak Anadolu Kavağına kadar süren etkileyici bir gezi turu yapabilirsiniz.Unutmadan not edelim İstanbul’da vapur veya teknelerle geleneksel ve unutulmaz bir deniz gezisi yapmadan İstanbul Turunu tamamlamış sayılmazsınız. İstanbul’un gece hayatı yine bambaşkadır.

Romanlara ve kitaplara konu olan İstanbul, gerçekten destansı bir şehirdir.Taksim İstiklal Caddesi ve Tünel hattı İstanbul’un en önemli eğlence mekanlarından birkaçını barındırmaktadır.Lüks yaşamın en üst seviyede olduğu Etiler,Bomonti,bebek,Beşiktaş gibi İstanbul ilçelerinde Eğlencenin doruklarına ulaşacaksınız. İstanbul’un birçok ilçesinde Gözde mekanlar bulunmakta aradığınız tüm eğlence kriterlerini bulabileceğiniz işletmeler hizmet vermektedir.

İstanbul Kültür Sanat aktiviteleri – İstanbul otellerinde Konaklamanın eşsiz avantajları ile tüm sosyal aktivite mekanlarına ideal konumda olacaksınız.

İstanbul’da Sanat ve Kültür aktiviteleri ise yine sayısız denilebilir.Opera bale binaları,tiyatro alanları özellikle Kadıköy’de bulunan Haldun Taner tiyatrosu,Beşiktaş’ta bulunan BKM Beşiktaş Kültür Merkezi tiyatrosu gibi alanlarda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm Sanat ve Kültür aktivitelerini tamamlaya Bileceksiniz. İstanbul gerçekten kozmopolit yapısı ile Dünyada eşi benzeri bulunmayan ve dünyanın İncisi olarak kabul edilen en güzel şehirdir.

Ayasofya Müzesi
Ayasofya Müzesi

İstanbul Sosyal ve ekonomik açıdan Türkiye’nin en gelişmiş şehridir.Tarih boyunca başkent olma işlevini Cumhuriyet döneminde yitirmiş olsa da ekonomik alanda Türkiye’nin başkenti sayılabilir. Metropolleşme sürecinde birçok Sanayi kuruluşunun Kent ve il dışına taşımış olmasına karşın İstanbul Türkiye İmalat Sanayi içerisinde önemini korumaktadır.

Nitekim imalat sanayileri il sınırları dışarısına Kanun ile çıkarılmış olmasına karşın ticaretin Merkezi konumundadır. İstanbul ilk kez On 9. Yüzyılın 2. Yarısında yabancı Finans kurumlarının rağbetine uğrayan İstanbul,yıl 1950’lerin gösterdiğinde doğru ulusal bankacılığın merkezi haline gelmiştir. İstanbul Ulaşım ve konaklama olanaklarının genişliği bakımından,Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerindendir. Ülkemizi ziyarete gelen yabancı turistlerin büyük bölümü İstanbul’dan giriş yapar.Türkiye’de bulunan İstanbul otelleri olarak adlandırılan konaklama tesislerinin 5 yıldızlı otellerin en yoğun olarak bulunduğu bölüm İstanbul’dadır.

7 Comments

 1. Fildamı Sarnıcı | Hebdomon Sarnıcı | Bakirkoyotel.com

  […] Sarnıcı,  İzmir Bornovalı bir ailenin mülkü olarak bir dönem bulunsa da, İstanbul Belediyesi tarafından kamulaştırılarak 1996 yılından itibaren,  açık hava etkinlikleri […]

 2. Ahmet

  Bakırköyde en iyi otel diyebileceğim nazik çalışanlar,kaliteli hizmet ve uygun fiyat

 3. Canan Gülmez

  Başarılı bir otel işletmesi diyorum ve herkese tavsiye ederim

 4. Uğur kalbur

  Süper otel hizmet de kaliteli

 5. Erkan yuva

  Aileniz ile gönül rahatlığı ile kalabilirsniz.

 6. Osman bıçak

  Fuar için biçilmiş kaftan, yürüme mesafesinde resmen

 7. Ahmet osman Gülsaçar

  Bakırköy de daha iyi bir otel yok

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>