Bakırköy sahil otelleri; İstanbul’un en Güzide semtlerinden Bakırköy’de sahil bölgesinde bulunan otellerdir. Yaklaşık 3 kilometre yarıçaplı bulunan Marina bölgesindeki oteller, Bakırköy en lüks otelleri kabul edilmektedir. Birçok yerli yabancı turisti ağırlıklı olarak tercih ettiği bölge olan Bakırköy sahil ulaşım konum ve diğer birçok Unsur ve etkenden dolayı, en fazla tercih edilen oteller, Bakırköy sahil otelleridir. Bakırköy sahil otelleri semtin kuruluş tarihinden bu yana hizmet veren oteller Tesisleridir.

Bakırköy sahil otelleri
Bakırköy sahil otelleri

Bakırköy sahil otelleri ve fiyatları   

Bakırköy sahil otelleri her sınıftan Otel barındırması nedeniyle, ortalama bir fiyat vermek pek mümkün değildir. Apart oteller , Butik oteller pansiyonlar, 3 yıldızlı, 4 yıldızlı ve 5 yıldızlı oteller ağırlıklı olarak bu bölgede bulunmaktadır. Pansiyon ve oteller genel olarak 80 100 TL arasında gecelik konaklama imkanı sunmakta, butik oteller ise 120 180 TL arasında konaklama bedelleri almaktadır. Bakırköy sahilde bulunan 5 yıldızlı oteller ise alınan hizmetin içeriğine göre 200 500 TL arasında konaklama bedeli talep etmektedir. Bakırköy sahilde bulunan oteller arasında en çok tercih edilen işletme, Bakırköy Hotel‘dir.

Bakirkoy sahil oteli
Bakirkoy sahil oteli

Bakırköy sahil otelleri nasıl gidilir ?

Bakırköy sahil otelleri ulaşımı oldukça basittir. İstanbul’un en gelişmiş ulaşım ağlarına sahip olan Bakırköy semti, sahil ve Marina bölgesinde bu durumu en üst seviyeye çıkartmıştır.

Bakırköy otelleri ulaşımı için, İstanbul’un herhangi bir noktasından metrobüs, tramvay, taksi, vapur ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bakırköy sahilin Atatürk Havalimanı‘na yakın olması nedeni ile İstanbul’a gelen birçok yerli yabancı turist Bakırköy sahil otellerini tercih etmektedir .

Bakirkoy Sahil otel
Bakirkoy Sahil otel

Bakırköy sahil otelleri konforlu konaklamanın adresi…

Bakırköy tüm tarihi itibariyle oldukça kozmopolit bir ilçe olmuştur. Tarihinden bu yana İstanbul’un en çok ziyaret edilen ilçeleri arasında yer almaktadır. Bu durum beraberinde bölgede konaklamak isteyen kişilerin Otel arayışı talebini artırmaktadır. Bu nedenle 1990 yılları sonrası Bakırköy bölgesinde çok fazla otel yatırımları yapılmıştır. ağırlıklı olarak yerli halk tarafından yapılan bu yatırımlar, Bakırköy bölgesine ciddi manada ticari getiri sağlamıştır. İstanbul’un diğer ilçelerine nazaran otel fiyatları oldukça uygundur. Her bütçeden kişileri ağlayabilecek fiyat paritesine sahip yüzlerce Otel bulunmaktadır. Dilerseniz iş gezisi, Dilerseniz tatil amaçlı geldiğiniz Bakırköy semtinde aradığınız bütçeye uygun en ideal Oteli bulabilirsiniz.

3 Comments

  1. Yunus KARABATAK

    5 yldızlı otel konforunda butik otel fiyatında tavsiye ederim. Resimleri acil güncelleyin derim çünkü oteliniz ile alaksı yok, Oteliniz 10 numara 5 yıldız ama resimler sanırım bir kaç yıllık.

  2. Zeydan Usta

    Ben tavsiye ederim başarılı otel, fiyatlar da makul

  3. Nezihe gencal

    Sahile çok yakın ve temiz

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>