Bakırköy Apart Otel fiyatları

Bakırköy otel | Bakırköy otelleri

Bakırköy otel; İstanbul’un en çok ziyaretçi alan ilçelerinden Bakırköy semtinin, merkezinde hizmet vermektedir.10 yılı aşkın süredir aralıksız olarak hizmet sunan Bakırköy otel, müşteri memnuniyeti ile bölgenin ön plana çıkmış merkezlerinden biri haline gelmiştir.
Bakırköy otelleri olarak bilinen bölge otelleri arasında, süit oda konseptini butik otel ile birleştiren ilk turizm tesisleri arasında yer almaktadır.

Bakırköy’ün en iyi otelleri kapsamında hizmet sunan ve mutlak müşteri memnuniyeti sunan otel, binlerce kişiyi ağırlamıştır.
Ebuzziya bölgesinde hizmet veren Bakirkoy otel, Marka patenti ile bölgenin ismini taşıyan tek otel işletmesidir.

Bakırköy Sahil otelleri | Bakırköy Sahil oteli

Bakırköy sahil otel; İlçenin marina bölgesine yakın alanlarda hizmet veren otel işletmeleridir. Bakırköy oteli, Konumu itibariyle sahil bölgesinde olmasından, Bakırköy sahil otelleri olarak da kabul edilmektedir.
Bir çok lokasyona en ideal uzaklık da bulunan Bakırköy otel konaklama hizmeti sunduğu müşterilerine aradıkları hemen her şeyi 1 adım mesafede sunmaktadır. Bakirkoy sahil otel.

Bakırköy sahil Hakkında

Bakırköy sahili en az İstanbul nam-ı diğer Konstantinopolis kadara eski tarihe sahiptir.
Bir çok ünlü simaya zamanında ev sahipliği yapmış olan Bakırköy sahil, şimdiler de yat ve gemi marinası olarak kullanılmaktadır.
Plaj alanı kapatılan Bakırköy sahil, Koşu ve gezi alanı olarak halk tarafından kullanılmaktadır.

Bakırköy sahil otelleri
Eski Bakırköy Sahil

Bakırköy meydan otel| Bakırköy oteller

Bakırköy meydan otel, Bakırköy yüz ölçümü bakımından İstanbul’un en büyük 3. ilçesidir.
Bakırköy meydan, semt kadar ünlü yerler arasındadır. Bakırköy meydan bu denli ünlü olması sonucunda günlük ziyaretçi sayısının yarısından fazlası meydan’da mutlaka duraklamıştır. Bakırköy semtinin en çok 3 yıldızlı otelleri bulunan bölgesi olan Cumhuriyet meydanı, otel tercihinde önem arz eder hale gelmiştir. Bakırköy merkezi olarak kabul edilen meydan, Uygun fiyatlı otellerin bulunması nedeniyle çoğunlukla Bakırköy otelleri tercihinde ön plandadır.

Bakırköy Meydan Hakkında

Öncesinde Atatürk meydanı adını alan Bakırköy meydan, daha sonra cumhuriyet meydanı olarak ve son olarak özgürlük meydanı adını almıştır. Bakırköy meydanına verilen her isim döneminde yaşanana olaylar ile bağdaştırılmıştır.
Bakırköy meydan, semtin en önemli iki caddesini bir birine bağlana ortak noktadadır. Trafiğe kapalı olan Ebuzziya caddesi ve Bakırköyün en ünlü caddelerinden incirliyi birbirine bağlar.

Bakırköy meydan’da şimdilerde tadilatı süren tren istasyonu, Bakırköy mezarlığı, Bakırköy polis merkezi ve Bakırköy kaymakamlığı bulunmaktadır. Günün 24 saati yoğun olan Bakırköy meydan bu nedenle Bakırköy otel konaklamasında önem arz etmektedir.

Bakırköy özgürlük meydanı
Bakırköy özgürlük meydanı

Bakırköy Butik otel | Bakırköy otelleri

Bakırköy butik otel; Butik otel tanımı, Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi belli oda sayısı ile 3 yıldızı geçmeyen otellere verilen genel kapsamlı isimdir. Bakırköy’de bir hayli bulunan butik oteller, semti ziyarete gelen yada konaklama yapmak isteyen kişiler tarafından en çok tercih edilen otellerdir.

Bakırköy otel, Butik otel klasmanın da en fazla tercih edilen oteller arasında yer almaktadır. Misafirlerine ev konforunda konaklama ayrıcalığı sunan Bakırköy oteli, Bakırköy butik otel olarak da bilinmektedir.
Bakırköy butik otel fiyatları 120-180 TL arasındadır. Talep edilen hizmete göre fiyatlarda değişiklikler Oteller tarafından belirlenmektedir.

9 Comments

 1. Begüm aygın

  OTELİNİZ TAM BİR AİLE OTELİ HERŞEY SÜPER ÖTESİ YEMEKLERİNİZ HARİKA ÇOK LEZZETLİ EŞİMLE ÇOK MEMNUN KALDIK OTELİNİZDEN DÜN SABAH AYRILDIK AMA AKLIMIZ ORADA KALDI 🙂 BİZE KARŞI İLGİLERİNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.DİĞER PERSONELLERİNİZDE HEPSİ BİRBİRİNDEN İLGİLİ.HEPSİNE GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDERİM .

 2. Hayri Kılmaz

  İş için Bakırköy tarafına geldiğimde tercih ettiğim tek otel,odalar çok temiz,konumu çok merkezi,işletme çalışanları yardımcı olan,iyi niyetli ve güleryüzlü kişiler,Bakırköy e geldiğimde başka yer aramam,doğru ve mükemmel tercih burası.

 3. UTKU BAL

  9 gün ağırladılar herşeyden çok memnun kaldık

 4. Yücel taştan

  Bir çok otel de kaldım, Bakırköy otel aldığı paranın hakkını veriyor

 5. Tunahan Biçer

  İstanbul’a iş için geldiğimiz için konaklamanın uygun ve kaliteli olması gerekiyordu iyi bir Bakırköy oteli bulduk
  10 gün kaldık herşey için teşekkür ederiz

 6. Remzi IŞIK

  Tavsiye ederim

 7. HASAN KOPÇA

  Görmeden başka otele gitme, Çünkü bakırköy’de daha uygun fiyat bulamadım ve odalar gayet mütevazi, temiz. Personel ilgili.

 8. MİRAÇ YILMAZ

  Büyük umutlarla bakırköy’de otel tuttum allahım berbat bir yerdi. Çıktık, Bakırköy otel’e geldik başta levent bey’e sonra diğer personele özverilerinden ve alakalarından dolayı teşekkür ederim. Fiyatlar çok uygun otel tertemiz.

 9. Ekrem Günaçar

  3 gece kaldık gayet memnun edici tavsiye ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>