Bakırköy Otelleri | Bakırköy Otel

Bakırköy Otelleri hakkında

Bakırköy Otelleri
Bakırköy Otelleri

Bakırköy Otelleri pek bilinmese de İstanbul’un bu gözde semtinde yaklaşık 5000 otel işletmesi vardır Bakırköy otelleri konumu ve aktif sosyal alanları ile Avrupa yakasında bir adım öne çıkıyor işletmemiz bakırköy oteli olarak uzun yıllardır sizlere konaklama alanında hizmetler veriyor bu doğrultuda çalışmalar sürdürüyoruz. 
Ayrıcalıklı konaklama imkanları aktif bölge ile vazgeçilmeziniz olacağız. 

Bakırköy otel 

 

Bakırköy Otel
Bakırköy Otel

Bakırköy Otel 2008 yılından bu zamana kadar her gün hizmet politikasına ekleyerek daha kaliteli nasıl yaparım huşu su ile sizlere hizmet veriyor. 
Profesyonel çalışma ekibi odaları ve otel dizaynı ile her zaman hizmetin kalitesi arttırma çabası içerisinde olmuştur. Müşteri ilişkilerimiz tarafından alınan  geri bildirimler otelimiz de konaklama yapan misafirlerin mutlu ayrıldığı göstergesidir. İşletmemizde sizin için (tüm ihtiyaçlarınız) düşüldü ve dekore edildi. 
Aileniz ile İstanbul’a ziyaret için geldiniz ve kalacak nezih otel arıyorsunuz ? doğru adres burası Bire bir ev ortamı sunuyoruz Konforunuz için dizayn edilmiş 1+1 süit odalarımız size evinizi aratmayacak. 

Bakırköy Otel odaları 

 

Bakırköy otel double
Bakırköy otel çift kişilik oda
Bakırköy otel suit
Bakırköy otel suit oda
Bakırköy otel tek kişilik oda
Bakırköy otel tek kişilik oda

Bakırköyde bulunan otel odalarımız hakkında kısaca bilgi vermek istiyoruz; Otel odaları seçeneğimiz oldukça fazladır şu şekilde özet geçebiliriz. 

* Single Room ( Tek kişilik oda ) ; Odamız isminden anlaşıldığı gibi tek kişi konaklaması için uygundur , odamız içerisinde sunduğumuz ekstralar ile hiç sıkılmayacaksınız. Odamız hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için Tek kişilik oda
* Twin Room  ( Çift kişilik oda ) ; Odamız iki kişinin konaklaması için hayli uygun olup metre kare olarak diğer işletmeler arasında fark oluşturmaktadır, Rahat ve huzurlu biçimde uyumak ve dinlenmek için Bakırköy otel işletmemizden iyisi düşünülemez. Daha fazla detay için Çift kişilik oda
* Suit oda       (1+1 suit oda ) ; 1+1 odaya sahip bu oda ev konforunda kalmak daha geniş alanlara sahip olmak isteyen müşteriler için titizlik ile dekore edildi. 
Mini bar seçeneğinden kanepeye kadar her şey mevcut. Daha fazla detay almak için Suit oda

Bakırköy Otel Konumu

Bakırköy otel konum
Bakırköy otel konum

İşletmemiz olan Bakırköy otel İstanbul da belki en aktif konum sayılabilecek alanda faaliyet halindedir. 
Capacity a.v.m. ile olan 2 dakikalık mesafesi Metrobüs (toplu taşıma) araçlarına 3 dk. mesafesi bulunduğu bölgenin 24 saat aktif olması ciddi şekilde ziyaretçiler tarafından taktir almaktadır. Mesela gece 2’de İstanbul Atatürk havalimanına indiniz ve 24 saat hizmet veren işletme arıyorsunuz ? Oteliniz hazır Bakırköy Otel Bakırköyün zaman dilimine endeksli olarak müşterilerini ağırlar. Yahut gece sahile inmek istediniz 24 saat açık olan işletmemiz size bu imkanı sağlıyor üstelik sahile 5 dk yürüme mesafesindeyiz. Canınız nargile içmek istiyor etrafımızda yüzlerce kafeterya mevcuttur. Bakırköy otelleri sizlerin konforu için en doğru yerde.

11 Comments

 1. Ali karabatak

  Bakırköy otelleri arasında bence en iyi işletme, Fiyatlar konfor hizmet her şey çok iyi

 2. Fatih SOLMAZ

  Neredeyse bedava fiyatlara lüx ve konfor

 3. Ali keskin

  4 gece konaklama yaaptık, Allah razı olsun mükemmel bir otel herşey eksiksizdi

 4. Hatice TURAN

  Ailem ile birlikte kaldığım en iyi otellerden birisi

 5. Kemal yılmaz

  Başta levent bey ve Bakırköy hotel ekibine sonsuz teşekkürler mükemmel misafir perverlikleri için

 6. Cemil Özgür

  Ailen ile kalabileceğin en güvenli apart otel işletmelerinden biri tavsiye ederim.

 7. Kenan yılmaz

  Yaklaşık 40 gün konaklama hizmeti aldık ve en ufak bir yanlış hizmet görmedik. Türkiye ye nezaman gelsem bu otel de konaklama yapacağım. Hem personel olarak hemde fiyat olarak mükemmel bir otel. Bakırköy otel de konaklama yapmayan inanın diğer otelleri 5 yıldızlı otel sanır.

 8. Lermi Balaban

  Kaliteli otel, tavsiye ederim.

 9. Levent Eroğlu

  Sudan ucuz fiyatlara lüks konaklama sunuyorlar. Harika otel işletmesi, çalışanlarından çevresine harika bir mekan

 10. Selahattin özbir

  Ucuz ve konforlu

 11. Linda Korkmaz

  Kimse kusura bakmasın ama avrupa yakasında kaldığım en iyi butik otel. Herkese de tavsiye ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>