Bakırköy Otel – Huzurlu ve konforlu konaklama

Bakırköy otel; Bakırköy Meydan’da bulunan tesis, merkezi konumu ile avantaj sunuyor. Atatürk Hava limanı’na ve CBR Expo Fuar Merkezi’ne de yakın konumdaki tesis, eğlence, alışveriş ve toplu ulaşım araçlarına da yürüme mesafesinde bulunuyor.
Bakırköy otel 2008 yılından bu yana kesintisiz olarak Bakırköy meydan’da hizmet vermektedir. Yerli yabancı bir çok turist tarafından, İş ziyareti maksatlı olarak yada eğlence için konaklama ihtiyaçların karşılıyor.

Bakırköy Otel bünyesinde bulundurduğu 16 oda ile tek kişi konaklamasından, Aile konaklamasına kadar bir çok özel oda seçeneğini misafirlerine sunuyor. Bakırköy’de bulunan otel tesislerinden farkı 24 saat hizmet vermesi ve odalarında ihtiyaç duyulabilecek tüm gereçlerin fiyata dahil olması Bakırköy oteli ön plana çıkarıyor.

Bakırköy otel
Bakırköy otel

Bakırköy Otel Hakkında

Bakırköy otel hakkında
Bakırköy otel hakkında

Bakırköy otel 2008 yılında Levent Köroğlu tarafından Bakırköy Meydan’da kurulmuş 16 odalı kent oteli olarak hizmete açılmıştır.
2 yıl aralıkla revize edilen Bakırköy oteli, müşterilerinin her türlü konforu için dizayn edilmiştir.
Otelin konumu konaklama yapacak müşterilerin her türlü ulaşım ve eğlence ulaşımını oldukça kolaylaştırmıştır.
Bakırköy otelleri arasında en iyi fiyat prensibinden yola çıkarak hizmet anlayışı sürdüren otel Bakırköy , bu klasman da ön plana çıkan Bakırköy oteller arasına adını yazdırmıştır.

Bakırköy Otel nerededir ?

İstanbul Bakırköy otel Atatürk havalimanına 8 dk. 7 km mesafede, Bakırköy sahile ve otobüs duraklarına 5 dakika mesafededir.
Yetkin Alışveriş merkezlerinden Capacity a.v.m. 300 m gibi oldukça yakın mesafededir.
Tarihi yerleri ziyaret etmek isteyen konuklar için Otelimizin konumu oldukça idealdir. Topkapı müzesi,Ayasofya müzesi ve Sultan Ahmet camii 30 dakika’da ulaşabileceğiniz mesafededir. Nitekim otelimiz 24 saat açık olması gönlünüzce eğlenmenize saat sorununuzu ortadan kaldırması sizlere ekstra ayrıcalıktır.

Bakırköy Otel nerededir
Bakırköy Otel nerededir ?

Bakırköy Otel Tarihi yerlere yakın mı ?

Bakırköy otel tarihi yerler ilişkisi; İstanbul Bakırköy’de günümüzde Antik roma ,Bizans imparatorluğu, Osmanlı imparatorluğundan bir çok eser halen günümüzde Bakırköy’de bulunmaktadır. Otel Bakırköy bu eserlere yaya olarak ulaşabileceğiniz mesafede olması,dilerseniz rehber sağlanabilmesi konaklarına ne derece önem verdiğinin kanıtıdır.
İstanbul Bakırköy’de gezilecek yerler hakkında bilgi almak isterseniz Bakırköy otelleri sayfamızda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bakırköy otel nasıl gidilir ?

Bakırköy oteli, İstanbul’un en merkezi yerlerinden biri olan Bakırköy ilçesinde zeytinlik mahallesinde bulunmaktadır.
Ulaşım imkanının en üst düzeyde olduğu ilçeye, Sahil yolu ile, Toplu taşıma araçları ile, Metro, Metrobüs yada taksi ile kolayca ulaşabilirsiniz. Bakırköy otel açık adres: Zeytinlik Mahallesi, Ömer Naci Sk. No:25, 34140 Bakırköy/İstanbul

Bakırköy otelleri bölgesi

İstanbul’un en ünlü semtlerinden olan Bakırköy, tarihi yapılarının yanı sıra fuar ve kongre merkezlerine yakın olması Bakırköyü cazibe merkezlerinden birisi haline getirmiştir. Atatürk Havalimanı otel arayışında Yeşilköy’ün Bakırköy mahallesi olması Havalimanı otelleri arasında Bakırköy semtini konaklama’da ön plana çıkarmaktadır. CBR Expo gibi dünya tarafından kabul gören kongre merkezine ulaşım kolay olması yine iş dünyasını bu semte yoğunlaştırmıştır.
2018 yılında bir çok fuar ve kongrenin İstanbul’da yapılması Bakırköy otelleri tesislerini daha fazla önemli kılmıştır. 
İş ziyareti sebebiyle otelimizde konaklama yapmak isteyen müşterilerimizin, ekip arkadaşlarının konaklaması için Pansiyon işletmemizde bulunmaktadır.

Bakırköy otel fiyatları

Bakırköy otel fiyatları; İstanbul Bakırköy otel fiyatları diğer ilçelere nazaran tek düze gitmektedir.
Bütçenize uygun aradığınız tüm işletmeleri Bakırköy’de bulabilirsiniz. Otel fiyatları genellikle 70 ₺’den başlayıp 250 ₺ aralığındadır.
Bakırköy meydan otelleri fiyatları 80 ₺’den başlayıp 180 ₺ aralığında seyretmektedir.
Bakırköy apart otel fiyatları ise 70 ₺’den başlayıp 150 ₺ aralığında hizmete sunulmaktadır.
Bakırköy otelleri 3 ve 4 yıldızlı oteller ise 100 ₺’den başlayıp 200 ₺ aralığında hizmet vermektedir.
5 yıldızlı oteller daha çok odaya bağlı olarak 150 ₺’den başlayıp 250 ₺ aralığındadır.

Fırsat tarihlerini kontrol ederek Bakırköy otelleri tesislerinde çok daha uygun fiyatlara konaklama hizmeti alabileceğinizi unutmayın.

Bakırköy Günlük kiralık Daire

Bakırköy ilçesi 365 gün aktif olması ve yaklaşık nüfusunun 2 katı ziyaret alması sebebiyle otellerin yanı sıra günlük kiralık daireler’de bölgede çoğalmıştır. Bakırköy’de ki otelimiz bu ihtiyaç için konuklarına özel 1+1 süit odalar tahsis etmiş,ev konforunda konaklama imkanı sağlamıştır. Bakırköy günlük kiralık daire yada süit oda biçiminde hizmet veren otelimiz, odalarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm gereksinimleri sizlere sunmuştur. Otel odalarımız’da oda kahvaltı hizmetinin fiyatlara dahil olması sizleri ekstra külfetten kurtarmaktadır.

Bakırköy Hakkında

Bakırköy tüm kitleler tarafından İstanbul’un incisi olarak kabul edilmiştir. Aktif sosyal yaşamı ile ön plana çıkan Bakırköy,sosyal yaşamın en üst seviyede olduğu ilçelerden biridir. Bakırköy kurulum tarihinde de eğlence,sayfiye yeri olarak kurulması bilinen 2000 yıllık tarihinin bugün ki yansımasıdır. Bakırköy’de bir çok gece kulübü,kafe,restoran,oyun alanları bulunmaktadır.
Gezerken kesinlikle sıkılmayacağınız ender ilçelerden birisidir Bakırköy.
Tarihi ve turistik bir çok yapısal eseri sınırları içerisinde bulunduran Bakırköy semti başlı başına tarihtir.

Bakırköy bölgesinde konaklama yapacaksanız mutlaka otel rezervasyonu yaptırmanızı önermekteyiz. Yoğunluk olduğu tarihlerde bölgeye fazla rağbet olması sebebiyle otel bulma sorunu yaşamanızı istemeyiz. 

4 Comments

 1. Hayrullah Mert

  İş için Bakırköy tarafına geldiğimde tercih ettiğim tek otel,odalar çok temiz,konumu çok merkezi,işletme çalışanları yardımcı olan,iyi niyetli ve güleryüzlü kişiler,Bakırköy e geldiğimde başka yer aramam,doğru ve mükemmel tercih burası.

 2. Zuhal Mengüv

  Ailem ile 3 gece konakladım, herşey harikaydı
  Fiyatlarınız bölgenize göre çok uygun ve odalarımız temiz

 3. Nesli arı

  Hizmet kusursuz, kahvaltı oda fiyatına dahil olması ayrı bir güzellik
  Bakırköy otelleri bence çok iyi bir işletme çünkü, misafirine değer veriyor. Bazı işletmeler gibi banane demiyor. Acil temizlenmesi gereken gömleğim vardı sabah ……

 4. KADİR ocak

  Fiyat hizmet olarak kaldığım en iyi oteller arasında.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>