Bakırköy Otel

Bakırköy otelleri |Bakırköy Otel fırsatları

Bakırköy otel‘in müşterilerine sağlamış olduğu konforlu ve güvenli konaklama hizmeti, Bakırköy otelleri arasında 1. sırada yer almasına neden olmuştur.
Bakırköy otel, İstanbul Atatürk Havalimanı’na yakın olması ve tüm fuar, eğlence, kongre merkezlerini en ideal konumda bulunmasından dolayı, otel işletmelerinde arasında ayrı bir yere sahiptir. Bakırköy otel fırsatları , tüm sezon boyunca devam eden fiyat indirim politikası ile sizlere en ideal Otel fiyatını sunmaktadır.

Bakırköy Otel | Fuar Merkezine En yakın otel

Bakırköy otel; Tüyap, Cnr Expo gibi dünya tarafından kabul görmüş, saygın fuar merkezlerine tek araç ile ulaşabileceğiniz en iyi konumda hizmet vermektedir. Bakırköy semti içerisinde ise Bakırköy meydan otelimize yürüme mesafesinde, diğer tüm eğlence tesisleri ise yine oldukça yakın konumdadır.

Bakirkoy otelleri istanbul
Bakirkoy otelleri istanbul

Bakırköy Otelleri| En ideal Konumda bulunan Bakırköy Otel

Bakırköy sahiline rahatlıkla ulaşabileceğiniz mesafede bulunan otelimiz, yine İstanbul’un en iyi alışveriş merkezlerine de bir adım uzağınızdadır.

Bakırköy otel sizlerin konaklama yaparken, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm gereksinimleri oda içerisinde sunmaktadır. Haricen otelin bulunduğu konum yine tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz en iyi alandadır.
Örneğin; Atatürk Havalimanı‘na gece 3 uçuşu ile Bakırköy’e geldiğinizde, 24 saat açık resepsiyon hizmetimiz ile dilediğiniz saatte otelimiz de konaklama yapabilir, hizmet alabilirsiniz. Havalimanı müşterilerine ekstra %10 indirim sunan Bakırköy otel, vermiş olduğu bu hizmetle Bakırköy’de bulunan diğer oteller işletmelerinden farkını ortaya koymuştur.

Bakırköy Otel %100 Müşteri Memnuniyeti

%100 müşteri memnuniyeti prensibiyle hizmet veren tesisimiz, bu doğrultuda almış olduğu tüm geri bildirim ve dönüşlerle müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğini göstermiştir.

""</p

Otelimiz Bakırköy otelleri arasında, en iyi odalara sahip işletmelerden birisidir. Gerek iş ziyareti gerekse tatil amaçlı olarak otelimizde konaklama yapabilir, tüm ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bakırköy otelleri son yıllarda artış gösteren en büyük konaklama Tesisleridir. Bakırköy otel bu işletmeler arasında her yıl, Oteli revize (Yenileme) etmesi ile yine ön plana çıkmaktadır.

Bakırköy Hotel, fiyat politikası otel tesisleri arasında ortalama olarak kabul edilse de,Bakırköy otelin sunmuş olduğu hizmet, 5 yıldızlı hotel konforundadır. Bakırköy Otelleri 3 yıldızlı işletmeler arasında en çok konaklama sağlayan otelimiz, sunduğu hizmet kalitesi ile rüşdünü ispat etmiştir.

Bakırköy Otelleri konaklaması ve Ulaşım Ağı

Bakırköy otel’de konaklama yaparken, Bakırköy’ün semtlerinden Ataköy‘e 5 dakikada, Yeşilköy‘e 6 dakikada, Bakırköy meydana 3 dakikada kolaylıkla ulaşabilir ve gezebilirsiniz. Bakırköy otellerinde konaklama yapma avantajları sizlere mistik, Bakırköy tarihini daha yakından tanıma imkanı sunacaktır.

Yeşilköy otel fiyatları
Yeşilköy otel fiyatları

Nitekim Osmanlı döneminde yapılmış olan birçok tarihi eser, Bizans Döneminden kalma Fil damı Sarnıcı gibi eserleri görme ve tarihi dokuya şahitlik etme imkânına sahip olacaksınız. Turistik geziler için en uygun bölgelerden birisi olan Bakırköy, bu kapsamda Bakırköy otelin sağladığı hizmet ile konuklarının, Bakırköy tarihini tanımasına yardımcı olmaktadır. Havalimanına ideal konumda bulunması Bakırköy oteli benzersiz konaklama tesisleri arasına sokmaktadır.

Bakırköy’e komşu birçok bölgeden ziyaretçi alan Bakırköy otel, sırasıyla Florya, Ataköy, Şirinevler, Zeytinburnu gibi çevre ilçelerden gelen ziyaretçilerine de konaklama hizmeti sunmaktadır.

Bakırköy Tarihi ve İstanbul içi Ulaşım

Bakırköy bilinen tarihi ile İstanbul’un en eski ilçelerinden birisi olması ve tarih boyunca eğlence merkezi olarak kullanılması günümüzde de devam ettirilen bir gelenek haline gelmiştir.

Nitekim Bakırköy otel’de konaklama yaparken, Topkapı Sarayı, Ayasofya Camii, Galata Kulesi gibi İstanbul’un Gözde semtlerini ve Gözde tarihi yapılarını inceleme fırsatına sahip olacaksınız. Tramvay, metrobüs gibi toplu taşıma vasıtaları aracılığı ile bahsettiğimiz tarihi yapılara ulaşabilirsiniz.

""</p

Dakikalar içerisinde İstanbul‘un herhangi bir ilçesine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bakırköy bulunduğu konum sebebiyle İstanbul’un tam ortasında yer almaktadır. Kadıköy kitap fuarına gitmek istiyorsanız, yine tek araç ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Her yıl düzenlenen CNR Expo fuarına katılmak arzusu içerisinde iseniz, 10 dakika gibi kısa bir sürede Fuar merkezi’ne ulaşabilirsiniz. Bu nedenle Bakırköy otel oldukça fazla tercih edilmektedir.

6 Comments

 1. Hasan Gülaçar

  Bakırköy otelleri arasında tercih edip memnun kaldığımız tek otel tavsiye ederim

 2. AYŞE KALKAN

  7 günlük serüven bitti ilk gün biraz yadırgadık ama hizmet kusursuz diyebilirim 3 kişi kaldık ve tek kişi parası ödedik süit odalar gerçekten harika başarılarınızın devamını dilerim

 3. Süleyman Parlak

  Harika otel, merkezi konumda olması benim çok işime yaradı, Fiyatları uygun, kaliteli hizmetleri var, odaları iyi

 4. Ömür Bakar

  Otelden 10 dakika önce ayrıldım, otelinizi çok beğendim odalar temiz hatta tertemiz diyebilirim. fiyatı da oldukça uygun

 5. Ayşe kalkan

  7 günlük serüven bitti ilk gün biraz yadırgadık ama hizmet kusursuz diyebilirim 3 kişi kaldık ve tek kişi parası ödedik süit odalar gerçekten harika başarılarınızın devamını dilerim

 6. Esin Kabasakal

  Otelin konumu çok iyi bir noktada, kalacak kişilere tavsiyem aradığınız hemen herşey ayağınızın altında, Otel çalışanları nazik ve kibar insanlar. 1 kişi hariç ! Geri kalan her nokta ince düşünülmüş, ihtiyaç duyduğunuz hemen hemen her materyal oda da mevcut. Fiyatlar oldukça makul.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>