Bakırköy meydan otel

İstanbul Bakırköy meydan oteli – En iyi lokasyon ve ucuz otel garantisi 

Bakırköy meydan otel; Bakırköy meydanı, Bakırköyün tarihinden bu yana önemli odak noktalarından birisi olmuştur. Antik Roma imparatorluğundan,Bizans imparatorluğuna kadar bir çok ulusa ev sahipliği yapmış ve eğlence alanı kurulmuştur. Bakırköy meydan’da otel konaklaması yaparken İstanbul’da dilediğiniz noktaya çok kolay ulaşım imkanına sahip olursunuz. Eğlence yerlerinden Alışveriş merkezlerine kadar bir çok alana 1 adım sayılacak mesafede konaklama imkanına sahip olursunuz.

İstanbul Bakırköy meydan oteli
İstanbul Bakırköy meydan oteli

Bakırköy otel, Bakırköy Meydana yaya olarak 5 dk. gibi kısa mesafede konaklama imkanı sunmaktadır. Uyguladığı ucuz otel fiyat politikası ile iş hayatından, gezi rehberinden olsun bir çok kitleye konaklama imkanı sunmaktadır.

Bakırköy otelleri arasında fiyat ve hizmet politikası ile ön sıralara çıkan otelimiz,konaklama yaparken ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmeti sizlere sunmaktadır.

Bakırköy otel ailesi olarak Bakırköyün o cazibeli meydanında yapılan etkinlikleri, ( Gösteri,Konser,Konferans) ziyaretçilerimiz ile paylaşmaktayız.
Bakırköy meydan otel sizlerin en uygun ve güvenle konaklaması için 10 yılı aşkın süredir hizmetini sürdürmektedir.

Bakırköy meydan Hakkında

Bakırköy meydan tarihi milattan sonra  2. yüzyıla kadar dayanmakta kurulduğu tarihten bu yana eğlence yeri olarak faaliyet göstermektedir.
İstanbul’un en ünlü meydanlarından sayılan Bakırköy meydan, Turistler tarafından oldukça ziyaret aldığı için bir çok otel burada işletme sahibidir.

Bakırköy meydan otelleri fiyatları genel olarak butik otel’den başlayan seçenekler 5 yıldızlı oteller klasmanına kadar uzanmaktadır. Fiyat aralıkları ile 50 ₺ civarından başlayıp 250 ₺ civarında seyretmektedir.

Konaklama yaparken nefes almak için dışarı çıktığınızda ihtiyaç duyduğunuz tüm gereksinimleri bulabileceğiniz bir yer düşünün, Bakırköy meydan tam olarak bu cümlenin karşılığını vermekte. Otelinizden çıktıktan sonra Özgürlük meydanının o eşsiz dokusunu hissedeceksiniz.
Restoranlar, kafeler ve çay bahçeleri sizleri karşılayacak, Gece eğlenceleri için plan yapıyorsanız gece 12’den sonra hizmete açılan Canlı müzik mekanları ile eğlencenin tüm sıcaklığını hissedeceksiniz.

Bakırköy otelleri 24 saat hizmet vermesi sebebiyle saatin kaç olduğu önemli değil, 365 gün canlı hayata sahip Bakırköy’de her şey ayaklarınızın altında.

Bakırköy Meydan otelleri

Bakırköy meydan otel
Bakırköy meydan otel

İstanbul Bakırköy’de bulunan meydan otelleri, her sınıf ve kitleye hitap edecek şekildir. Fuar yada iş ziyareti için geldiğinizde pansiyon sınıfından 5 yıldızlı otel sınıfına kadar bir çok alternatif otel sizleri karşılayacaktır.
Bakırköy otel isim hakkına sahip otelimiz sizlerin talebi doğrultusunda süit odalara varıncaya kadar bir çok seçeneği sizlerle buluşturmaktadır.
Bakırköy meydan otel düşlediğiniz konaklama için en iyi konuma sahip otelimizde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.