Bakırköy Apart Otel | En uygun Bakırköy Apart Otelleri | Bakırköy Apart Otel Fiyatları

Bakırköy apart otel;  3 yıldızlı otel sınıflarına kadar hizmet veren Otel Tesisleridir. Bakırköy apart otelleri, Bakırköy otelleri alt kategorisinde hizmet veren otellerin kategorize edilmiş adıdır. Atatürk Havalimanı bölgesinden Ataköy otelleri bölgesi ne kadar hizmet veren Otel İşletmeleridir. Apart otel genellikle 10-15 oda arası hizmet veren otellerdir.

Bakırköy apart oteller nerede bulunur ?

Bakırköy Apart otel
Bakırköy Apart otel

Bakırköy apart otel, Bakırköy semti sınırları içerisinde hizmet veren, kuzeybatısında Atatürk Havalimanı , Doğu yakasında Fildamı Sarnıcı, Güneyinde Bakırköy sahili olan, 32 km² alan içerisinde hizmet veren otellerdir.

Bakırköy apart otelleri , İstanbul otelleri arasında en çok tercih edilen apart oteller arasındadır. Kongre ve fuar merkezlerine olan ideal konumu,  İstanbul havalimanına yakın olması, Bakırköy Apart Otellerinin tercih edilmesinin en büyük unsurlardan biridir.

Bakırköy konumu itibariyle, İstanbul’da ulaşım ağının en aktif konumunda olması, tüm toplu taşıma araçlarının güzergahı üzerinde olması, Bakırköy otelleri tercihini ön plana çıkarmaktadır.

Bakırköy Apart otellerinin fiyatı ve hizmet kalitesi, günlük konaklama ihtiyaçlarında en çok tercih edilen oteller tesisleri konumuna getirmiştir. Uygun otel konaklaması için en ideal fiyatlara sahip olan Bakırköy Apart oteller, her yıl revize edilerek kalitesini bir üst basamağa taşımaktadır. 

Bölge turizmine en çok katkı yapan otel sınıfı olan Apartlar, 3 yıldızlı oteller sınıfına kadar hizmet veren Bakırköy otel tesislerini içerisinde barındırmaktadır. 

İş ziyareti için bölgeye gelen, fuar ve kongre merkezleri katılımları nedeniyle Bakırköy’de bulunan, iş dünyasından insanların en çok tercih ettiği otel Tesisleri, Bakırköy apart otellerdir.

Bakırköy apart otel fiyatları

Bakırköy apart otel fiyatları tekdüze işlemektedir. Genel olarak 70-180 ₺ arasında günlük otel konaklaması hizmeti sunmaktadırlar. Fiyatlarına oda kahvaltı dahil gibi birçok hizmet dahildir.

CNR Expo Fuar Merkezi’ne oldukça yakın olması, Bakırköy apart Otellerinin iş dünyasından sıklıkla tercih sebebidir. Fiyat uygunluğu ve hizmet kalitesi, nedeniyle bölgeye gelen yerli yabancı turistlerin konaklama merkezidir.

Bakırköy Apart Otel fiyatlarında, Bakırköy sahile yakın oteller 200 ₺ fiyatlara çıkarken, Bakırköy meydan bölgesinde bulunan otellerin fiyatları 70 ₺’dan başlamaktadır. Tesisten talep etmiş olduğunuz hizmetlere göre oluşabilecek fiyat değişiklikleri, otel işletmesi politikasında saklıdır.

Bakırköy Apart Otel fiyatları
Bakırköy Apart Otel fiyatları

APART OTEL HAKKINDA

Apart otel;  Bina ve villa tarzında dekore edilmiş binalardan oluşmaktadır. Yeme,içme hizmetleri misafirler tarafından sağlanır.
Bakırköy Apart otellerin de ise, oda kahvaltı dahil olarak Apart Otel hizmeti sunulmaktadır. Apart oteller genellikle 1 oda 1 salon şeklinde Dizayn edilmiş, Otel Tesisleridir.

Fiyatlarının uygun olması, Apart otellerin tercih edilmesinde etken olmuştur. En iyi apart oteller Bakırköy bölgesinde bulunmaktadır. Bakırköy otel, apart otel klasmanında hizmet vermektedir.

Düşük bütçeli konaklama hizmetleri için otel tesisi ile irtibata geçebilir, rezervasyon yapabilirsiniz. Apart oteller 70 yıldır ülkemizde faaliyet göstermektedir. Öncesinde Motel olarak hizmet veren bu Otel tesis türleri, daha sonra revize edilerek apart otellerine dönüştürülmüştür. Butik oteller ile ciddi benzerliğe sahip olan apart oteller, günlük konaklama için en ideal konaklama merkezlerindendir.

One Comment

  1. Süleyman Parlakçı

    Harika otel, merkezi konumda olması benim çok işime yaradı, Fiyatları uygun, kaliteli hizmetleri var, odaları iyi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>