Bakırköy Otel

Bakırköy otel

Bakırköy otel; Bakırköy zeytinlik mahallesinde hizmet vermektedir. İstanbul Avrupa yakasında Zeytinburnu otelleri ile Florya otelleri arası konumda 2008 yılından beri hizmet veren işletmedir. Adını semtten alan otel, bu güne kadar binlerce müşteri ağırlamıştır. 

Prensip olarak bakırköy de en uygun otel hizmeti sunmaya gayret göstermektedir. Mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile uzun yıllardır hizmet veren bu işletmemiz değerli konuklarının mutlu konaklama deneyimi elde etmesi için tüm gayreti göstermektedir.

Bakırköy otel fiyatları

Bakırköy otel işletmesi olarak tüm kesimden misafirlerin kolaylıkla konaklama yapabilmesi için hemen her bütçeye uygun konaklama imkanı sağlıyoruz. Bakırköy de açtığımız 4 otel ile tüm müşterilerimiz tarafından 10 puan almış otel olarak fiyatlarımızı minimize etmeye gayret ediyoruz. Bakırköy otel fiyatları; Tek kişilik oda için (Standart hizmet) 130 -180 ₺ arasındadır. Çift kişi fiyatı 150-200 ₺ arasındadır.
bahsettiğimiz fiyat aralığı tamamen misafirin talebi ile orantılıdır. Süit oda tercihlerinde fiyat almak için lütfen aşağıdaki telefon numarasından iletişime geçiniz.

Bakırköy otel Video

Bakırköy otel ailesi olarak konaklama yapmak isteyen tüm misafirlerimizin otelimiz hakkında bilgi sahibi olabilmesi için hazırladığımız tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. 

Bakırköy otel Telefon

Bakırköy otel telefon ve diğer bilgiler; 0212 543 88 66  Konum bilgisi için: Bakırköy otel konum  Online Rezervasyon için : Rezervasyon 
belirttiğimiz linkler üzerinden direkt otelimize ulaşabilir talep ettiğiniz hizmet hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bakırköy otelleri 

Bakırköy otelleri İstanbul’un en büyük yüz ölçüme sahip ilçeleri arasında olan bakırköy semtinde hizmet veren otellerin genel kategorize edilmiş adıdır. Bir çok otel işletmesi bu bölgede hizmet vermektedir. 

Bakırköy otelleri ağırlıklı olarak 3 yıldızlı otellerden oluşmakta ve yerli halk tarafından bir çok tesis çalıştırılmaktadır.
Bakırköy otel işletmesi olarak 2008 yılında başlayan serüven halen sürmektedir. Bakırköyün en işlek semtlerinden olan ebuzziya caddesi üzerinde oldukça merkezi konumda olan otelimiz bölgenin en fazla konaklama alan otelleri arasında yer almaktadır. 

Bakırköy otelleri fiyatları

Bakırköy otelleri fiyatları yaz kış sezonu pek fark etmeksizin gecelik 200-350 ₺ aralığında seyretmektedir. Fiyat aralığında %75’e varan bu fark genel olarak otel işletmesinin sunduğu oda ve imkanlar ile orantılıdır. örnek; tek kişilik oda fiyatı 200 ₺ iken süit oda fiyatları 300-350 ₺ arasındadır. 

Bakırköy otelleri fırsat

Bakırköy semtinde hizmet veren otellerin resmi İnternet siteleri üzeriden newsletter aboneliği yaparak, dönemsel olarak hazırlanan Bakırköy otel fırsat kampanyalarından yararlanabilirsiniz, bu indirim kampanyaları bazen %60 bandına kadar çıkmaktadır. 

Bakırköy sahil otelleri

Bakırköy sahil otelleri adından anlaşılacağı üzere “denize” yakın oteller niteliği taşıyan işletmelerin genel tabiridir.
Sahil otelleri arasında bir çok bilindik marka otel işletmesi bulunmaktadır. Bölgenin demografik yapısı baz alındığında, sıklıkla tercih edilen oteller arasında yer almamaktadırlar. Fiyat paritesi oldukça yüksek olan bölgede genel konaklama 3 yıldızlı oteller tarafından sağlanmaktadır. 

Bakırköy sahil otelleri fiyatları

İstanbul Bakırköy sahil otelleri fiyatları; genel bir düzen içerisinde olmayıp, Pansiyon ve butik oteller için gecelik 150-250 ₺ arasında fiyat politikası izlemektedir, tabi konaklama yapılan otelin ekstra hizmetleri genel olarak bu fiyatlara dahil edilmemektedir.

Bakırköy 3 yıldızlı sahil otelleri fiyatları; Tamamen hizmeti sunan otellerin belirlediği fiyat politikasına endeks olarak işlemektedir.
Fiyat aralıkları ise 200-300 ₺ arasında seyretmektedir. 3 yıldız üzeri oteller ise 300-500 ₺ arasında fiyatlara gecelik konaklama hizmeti sunmaktadır.